یکشنبه, 15 بهمن 1396 - 16:25

در بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از غرفه فولاد مبارکه عنوان شد / دانش و تجربه فولاد مبارکه در تکمیل زنجیره تولید فولاد بسیار ارزشمند است

دکتر شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان برگزاری هشتمین همایش صنعت فولاد ضمن حضور در غـرفه گروه فولادمبارکه با دکتر بهرام سبحانی، مدیرعامل این گروه دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش خبرنگار فولاد در جریان این بازدید، دکتر شریعتمداری ضمن قدردانی از دستاوردها و تلاش کارکنان گروه فولاد مبارکه گفت: دانش و تجربه فولاد مبارکه در تکمیل زنجیره تولید فولاد و سرمایه گذاری در بخش تامین سنگ آهن بسیار ارزشمند و حائز اهمیت است که باید این تجارب با سایر تولیدکنندگان به اشتراک گذاشته شود.

وی تاکید کرد: توازن در تولید و تکمیل زنجیره تولید و همچنین تامین سنگ آهن علاوه بر سودآوری و بهبود فضای رقابت، توان صادرات مجموعه را نیز بالا می برد.

بنا بر این گزارش در این بازدید دکتر سبحانی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد گروه فولاد مبارکه با تأکید بر اینکه اکنون گستره عملکرد این شرکت به وسعت ایران اسلامی است، بر اهمیت کامل بودن زنجیره تولید در گروه فولاد مبارکه و نقش آن در سودآوری شرکت تاکید کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: توسعه های آتی گروه فولاد مبارکه با رویکرد کامل ترکردن هرچه بیشتر زنجیره فولاد کشور در کنار آب های آزاد خلیج فارس متمرکز شده است.

گفتنی است در هشتمین همایش صنعت فولاد با نگاهی به بازار که ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ در سالن همایش های صداوسیمای تهران برگزار شد، گروه فولاد مبارکه با برپایی غرفه ای آخرین دستاوردهای خود را اطلاع رسانی کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی