دوشنبه, 28 خرداد 1397 - 16:22

تمدید مهلت ثبت نام در جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری

جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری در فرش و صنایع دستی با گرایش چوب برگزار می شود و مهلت ثبت نام برای کسب این جایزه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فرش ذوالانواری، بنا به درخواست متقاضیان و به منظور فراهم آوردن فرصت بیشتر برای تکمیل و ارسال رزومه نوارزش آفرینان و کارآفرینان در زمینه فرش و صنایع دستی، مهلت ثبت نام در جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری تا ۳۱ خرداد ماه تمدید شد.

بنابر اعلام فرش ذوالانواری، این مجموعه به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیت های علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف تعریف، اعلام و متناسب با رشته تخصصی آن ها به مشمولانی که دارای فعالیت های خاص و اثرگذار باشند، اعطا می کند.

در این راستا مجمع خیران نخبه پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، به پاس خدمات استاد ذوالانواری پدر گبه جهان، به نو ارزش آفرینان و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب، کرده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی