چهارشنبه, 23 خرداد 1397 - 16:40

فراخوان رونمایی از محصولات برتر فناورانه پارک فناوری پردیس معاونت علمی اعلام شد

فراخوان رونمایی محصولات برتر فناورانه شرکت های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی در اجلاس سالانه و جشنواره برترین های این پارک، اعلام شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، «اجلاس سالانه و جشنواره برترین های پارك فناوری پردیس معاونت علمی» هر ساله با هدف ارائه گزارش یك ساله عملكرد پارك، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شركت های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شركت های عضو پارك و سازمان و اشخاص حقوقی همكار در زمینه های مختلف با حضور مدیران ارشد شركت ها و نمایندگان برخی از سازمان های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت های پارك برگزار می شود. رونمایی از آخرین دستاورهای فناورانه شركت های عضو نیز یكی از برنامه های اصلی این رویداد است.

در شهریورماه سال جاری و در «پانزدهمین اجلاس سالانه و جشنواره برترین های پارك فناوری پردیس معاونت علمی» نیز همانند هر سال ناظر بر رونمایی از آخرین دستاوردهای برتر فناورانه شركت های عضو این پارک خواهد بود. بر این اساس و طبق روندهای پیش بینی شده برای ارزیابی محصولات، طی این فراخوان از شركت های متقاضی كه دستاوردهای جدیدی در تولید محصولات دانشی حوزه های مختلف فناوری داشته اند دعوت می شود تا در فرآیند انتخاب برترین محصولات و دستاوردهای فناورانه پارك مشاركت کنند.

شاخص های موثر در انتخاب محصولات برتر عدم معرفی محصول و یا نوع ارتقا یافته آن در دوره های قبلی رونمایی اجلاس خانواده پارك و یا در جشنواره ها و رسانه های داخلی و خارجی كشور، كامل بودن فرآیند تجاری سازی طی شده و وجود سابقه فروش حداكثر دو سال متناسب با ظرفیت بازار محصول، دارابودن مجوز و تأییدیه فنی از مراجع ذی صلاح، تأثیرگذاری بر رفع نیازهای حیاتی و استراتژیك كشور و كاهش یا قطع وابستگی به كشورهای خارجی، انجام فرآیندهای لازم به منظور اخذ مالكیت های معنوی لازم مرتبط با محصول، وجود محصول در فهرست كالاها و خدمات دانش بنیان و یا دارابودن ظرفیت حضور در این فهرست است.

اخذ مجوز رونمایی برای محصولاتی كه جنبه محرمانگی داشته و به منظور رونمایی نیازمند اخذ مجوز و تأییدیه از نهاد یا اشخاص خاصی است، برعهده شركت متقاضی است.

شركت هایی كه محصولات شان در این دوره از اجلاس سالانه و جشنواره برترین های پارك فناوری پردیس معاونت علمی رونمایی می شود، علاوه بر بهره مندی از فرصت ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می توانند از مزایای زیر نیز برخوردار شوند. بهره مندی از لیزینگ محصول رونمایی شده تا سقف 2 میلیارد ریال، تسهیل فرآیند جذب سرمایه برای توسعه محصول رونمایی شده، قرار گرفتن در بخش ویژه های سامانه فن بازار به مدت یك ماه.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی