دوشنبه, 24 ارديبهشت 1397 - 10:22

امکانات جدید همراه بانک پاسارگاد، در نسخه آی او اس (ios)

بانک پاسارگاد به منظور افزایش خدمات و رفاه حال مشتریان، امکانات جدیدی را به موبایل بانک (همراه بانک پاسارگاد) در نسخه ios، افزود.

به گزارش «فرصت امروز» و به نقل از بانک پاسارگاد، مهم ترین این امکانات، راه اندازی قابلیت ورود با تشخیص چهره در گوشی های آیفون X است. سایر امکانات اضافه شده عبارتند از: امکان دریافت گردش سپرده های ارزی (تک ارزی) و نمایش لوگوی بانک مقصد در انتقال وجوه مشتریان.

گفتنی است بانک پاسارگاد خدمت همراه بانک (موبایل بانک) را همراه با دیگر خدمات نوین بانکی خود، از جمله بانکداری مجازی، کیف پول همراه پاسارگاد (کیپاد)، برنامه موبایلی بانکداری اجتماعی بانک پاسارگاد (ویپاد)، برداشت وجه نقد از خودپردازهای بانک پاسارگاد بدون استفاده از کارت، انتقال وجه کارتابلی، پرداخت انواع قبض با امکان اسکن بارکد و. . . ارائه می دهد. مشتریان گرامی با در دست داشتن یک گوشی تلفن همراه می توانند در تمام مدت شبانه روز از خدمات سامانه همراه بانک پاسارگاد بهره مند شوند.

مشتریان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت بانک پاسارگاد به آدرس www. bpi. ir مراجعه کرده و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک به شماره 82890 تماس حاصل فرمایند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی