چهارشنبه, 23 اسفند 1396 - 10:40

اهدای جوایز بخش مردمی دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای پاسارگاد / منتخبین بخش مردمی دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن سال نو و آرزوی سلامت و موفقیت برای هم میهنان گرامی، پیرو برگزاری اختتامیه دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای بانک پاسارگاد، شبکه تلویزیون اینترنتی آیو فیلم های هر سه بخش حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، تکریم خانواده و مسئولیت اجتماعی و اهدای عضو را در معرض داوری مردمی قرار داد، اسامی منتخبین طبق نتایج بررسی آرای مردمی عبارت است از:

فیلم «سهم من از دنیا» به کارگردانی جناب آقای عبدالله همدانی، در بخش تکریم خانواده و مسئولیت اجتماعی، فیلم «هوادار» به کارگردانی جناب آقای نوید بهروزی، در بخش حفظ محیط زیست و منابع طبیعی، فیلم «رقص عروسک ها» به کارگردانی سرکار خانم مرضیه باغبان زاده، در بخش اهدای عضو، همچنین اسامی برنده های شرکت کننده در رأی گیری که به قید قرعه انتخاب شده اند عبارت است از:

فائزه ارجمند، سمیه دانش عسگری، مهدیه مرشدزاده، مهرداد جوهری، نورالدین زارعی، سعید شهسواری، امیر فخریان، محمدحسن کاظمی، مهدی مقیم بیگی، پوریا نوروزی فر.

به کارگردان هر یک از فیلم های منتخب، علاوه بر جوایز اهدایی قبلی، مبلغ 5میلیون ریال و به هر یک از برندگان قرعه کشی مبلغ یک میلیون ریال پرداخت خواهد شد. همچنین اشتراک سرویس آیو به تمامی شرکت کنندگان در رأی گیری مردمی، اهدا شد.

گفتنی است دبیرخانه جشنواره برای برگزاری سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه ای در سال 1398 فعال بوده و آمادگی همکاری با کلیه هنرمندان گرامی را دارد. فراخوان این جشنواره پس از برنامه ریزی، در سال آینده منتشر خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، به سایت جشنواره به نشانی www. pasargadfilmfest. ir مراجعه فرمایید.

افتتاح 19 کیلومتر خط ریلی با حمایت بانک پاسارگاد

همچنین روز سه شنبه 22 اسفندماه مراسم افتتاح خط ریلی، محوطه مانوری و تخلیه و بارگیری مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان با حضور جمعی از مسئولین محترم راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجا) و مقامات استانی برگزار شد.

در این مراسم که آقایان دکتر پورمند، مدیرعامل شرکت هلدینگ میدکو، مهندس فیروزکوهی مدیرکل راه آهن استان کرمان و مهندس خسروی راد مدیرعامل شرکت فولاد بوتیای ایرانیان حضور داشتند اتصال ریلی مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان به خط راه آهن جمهوری اسلامی ایران میسر و گامی بزرگ و مؤثر در رونق اقتصادی منطقه کرمان برداشته شد.

در مراسم افتتاح آقای دکتر قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد با اشاره به نامگذاری سایت بوتیا به نام نامی حضرت رسول اکرم (ص) فرمودند: افتتاح این پروژه توفیق جدیدی برای اقتصاد ملی رقم می زند.

در سالی که مزین به نام«اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» است، و در راستای توجه به مسئولیت های اجتماعی، این پروژه در چارچوب توافق اصولی شرکت هلدینگ میدکو با رجا جهت حمل و نقل مواد اولیه و محصولات تولیدی آن با مشارکت اداره راه آهن کرمان و شرکت فولاد بوتیای ایرانیان اجرا شد.

همزمان با برگزاری این مراسم، تجهیزات تخلیه کامیونی بار و تجهیزات جانبی پروژه شامل واگن برگردان، شارژ گندله، تخلیه کنسانتره و باسکول ریلی نیز افتتاح شد.

شرکت فولاد بوتیای ایرانیان یکی از 17 شرکت زیرمجموعه شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (هلدینگ میدکو) است که در زمینه تولید گندله فعال بوده و در آینده ای نزدیک آهن اسفنجی و انواع مقاطع خاص فولادی را تولید خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی