چهارشنبه, 23 اسفند 1396 - 11:21

فراخوان ۲۶۰ هزار دستگاه پاور بانک ساخت آمازون

شرکت آمازون امروز بیش از ۲۶۰ هزار دستگاه پاور بانک ساخت خود را به دلیل احتمال احتراق باتری آن فراخوان داده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از وب سایت gsmarena، شرکت آمازون که سالهاست یکی از بزرگترین شرکت های تکنولوژی در آمریکا و جهان محسوب می شود، امروز ۲۶۰ هزار دستگاه پاور بانک یا دستگاه شارژ بدون نیاز به پریز برق خود را فراخوان داده است تا کاربرانی که از مدل های مختلف آن با ظرفیت باتری ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۱۰ هزار و ۱۶ هزار میلی آمپر بر ساعت از احتراق و آتش گرفتن احتمالی آن ها جلوگیری به عمل بیاورند.

آمازون با انتشار این خبر در صفحه رسمی خود در فضای مجازی، به تمامی کاربرانی که از پاوربانک هایی با برند آمازون استفاده می کنند، هشدار داده و اعلام کرده است که هرچه زودتر با مراجعه به نمایندگی های رسمی این شرکت آمریکایی و یا مراجعه غیرحضوری به وب سایت های آن، شناسه کاربری و شماره ID پاور بانک خود را وارد کرده و ببینند که آیا دستگاه شارژرشان در فهرست محصولات فراخوان داده شده هست یا خیر.

آمازون علت این فراخوان را احتمال آتش گرفتن و نقص باتری برخی از پاوربانک های خود اعلام کرده است. متخصصان این شرکت گفته اند درصورت مشاهده خروج هرگونه مایع از پاوربانک های مربوطه، به هیچ عنوان به آن مایع دست نزنند چراکه اسید موجود در آن ممکن است پوست دست را بسوزاند. سپس بلافاصله آن را تحویل نمایندگی های رسمی آمازون بدهند تا مشکل آن را به سرعت برطرف سازند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی