سه شنبه, 22 اسفند 1396 - 12:41

معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی خبر داد / برنامه ریزی برای پوشش بیمه ای ٩ گروه شغلی فضای مجازی

معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی گفت درصدد گسترش پوشش بیمه ای جدید برای ٩ گروه شغلی در فضای کسب وکار مجازی و مشاغل نوپا (استارت آپ ها)هستیم.

به گزارش مهر، محمدحسن زدا با بیان اینکه ورودی سازمان تأمین اجتماعی هر ماه ٥هزار میلیارد تومان است، افزود: این در حالی است که خروجی ماهانه این سازمان حدود ٦٢٠٠میلیارد تومان است.

معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه وصولی های سازمان در سال ٩٦ مبلغ ٦٠هزار میلیارد تومان بوده است، اظهار داشت: سال ٩٦ با برنامه شروع شده و با برنامه ریزی نیز تمام می شود.

زدا در ادامه ضمن تشریح عملکرد معاونت بیمه ای، حرکت به سمت تأمین اجتماعی الکترونیک را امری اجتناب ناپذیر و ضروری برشمرد و گفت: در راستای توسعه پرونده الکترونیک، عملیات تصویربرداری از مستندات پرونده های بیمه شدگان در استان مرکزی به طور ١٠٠درصد، در شعب استان تهران به میزان ٨٠درصد، در استان های سمنان و خراسان شمالی به میزان ٥٠درصد صورت پذیرفته و در آینده نزدیک نیز در سایر استان ها عملی خواهد شد.

وی با اشاره به فراهم آمدن زمینه های ساختاری ادارات بازرسی از دفاتر قانونی در ادارات کل استانی گفت: به محض فراهم شدن نرم افزار، کار بازرسی از دفاتر قانونی را توسط همکاران این اداره کل آغاز می کنیم و در مدت کوتاهی شاهد تحول عظیمی در این زمینه خواهیم بود.

زدا گفت: کار تلخیص و تنقیح بخشنامه های بیمه ای در دستور کار قرار دارد و با این امر بخشنامه های چندین صفحه ای در یک یا دو صفحه تلخیص می شود و برای دسترسی همکاران، مردم و مخاطبان روی سایت معاونت بیمه ای قرار خواهد گرفت.

معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی تعمیم و گسترش پوشش بیمه ای به گروه های شغلی فاقد بیمه و توسعه بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد و اختیاری را از دیگر اقدامات این معاونت برشمرد و گفت: در جهت گسترش پوشش بیمه ای جدید برای ٩ گروه شغلی در فضای کسب و کار مجازی و مشاغل نوپا (استارت آپ ها) به صورت بیمه توافقی مذاکراتی در حال انجام است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی