دوشنبه, 21 اسفند 1396 - 10:47

همکاری سونی و نیکون برای طراحی و تولید دوربین‌ های امنیتی مدار بسته و هوشمند

شرکت سونی و نیکون با همکاری همدیگر دوربین های امنیتی مدار بسته و هوشمند طراحی و تولید خواهند کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از وب سایت سی نت، شرکت های سونی و نیکون بعنوان دو شرکت عظیم فعال در زمینه تولید دوربین های عکاسی قصد دارند به منظور تولید و عرضه دوربین های امنیتی و مداربسته با هم همکاری کنند.

این همکاری که نایس نام دارد و ترکیبی از نخستین حروف نام این دو برند تکنولوژی است، دوربین های مداربسته هوشمند و جدیدی را روانه بازار و تحولات عظیمی را در این عرصه ایجاد خواهد کرد.

دوربین های مداربسته معمولا در بیرون از منزل و محل کار برای ارتقای امنیت و جلوگیری از ورود افراد غریبه و ناشناس و سارقان تعبیه و نصب می شوند. حالا سونی و نیکون که سالهاست در تولید دوربین های حرفه ای و پیشرفته عکاسی تجربه کسب کرده و سهم بالایی از بازار را در اختیار خود گرفته اند، قصد دارند با هوشمندسازی دوربین های امنیتی و مدار بسته نسل جدیدی از این دوربین ها را وارد بازار کنند.

دوربین های مدار بسته هوشمند به کاربران این امکان را می دهد تا با استفاده از گوشی هوشمند خود دوربین و اطلاعات ذخیره شده بر روی آن را کنترل و مدیریت کرده و از احوالات محل کار و منزل خود با خبر شوند. دوربین های مذکور همچنین قادر خواهند بود اطلاعات ضبط شده را بر روی سرویس ذخیره ابری Cloud ذخیره و ثبت کنند تا در صورت نیاز، با اتصال به اینترنت دوباره بازیابی و احیا شوند.

این اقدام می تواند گام بزرگی در راستای هوشمندسازی شهرها و کشورها در جهان باشد که در حال حاضر به سرعت رو به رشد است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی