جمعه, 18 اسفند 1396 - 10:52

بازدید رئیس مجلس از پروژه بیمارستان خاتم با سرمایه گذاری بانک پاسارگاد

رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از بزرگ ترین و پیشرفته ترین پروژه بیمارستانی کشور در قم، سرمایه گذاری بانک پاسارگاد در این پروژه را بسیار سنجیده خواند و گفت: این پروژه یکی از مهم ترین پروژه های استان و کشور بوده و از استانداردهای بالایی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، صادقی استاندار قم، جمعی از نماینده های مجلس و مسئولان استان قم، همراه با دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیران و مسئولان ارشد بانک پاسارگاد و دکتر مخبر مدیرعامل هلدینگ سلامت پاسارگاد روز پنج شنبه 17 اسفندماه امسال از پروژه بیمارستان 1000تختخوابی خاتم در شهر قم بازدید کردند. این بیمارستان، با حمایت بانک پاسارگاد توسط «هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد» در هفت طبقه و با مساحتی بالغ بر 200 هکتار در یک مجتمع آموزشی درمانی در شهرک سلامت خاتم، در حال ساخت است و تاکنون 15درصد از کل پروژه اجرا شده و بهار 1398 به بهره برداری کامل خواهد رسید.

دکتر علی لاریجانی ضمن تقدیر از اقدامات بانک پاسارگاد در ساخت بیمارستان 1000تختخوابی خاتم از کلیه دست اندرکاران و شرکت های متولی پروژه تشکر و قدردانی کردند و اظهار داشت: سرمایه گذاری بانک پاسارگاد در این پروژه بسیار مناسب و سنجیده بوده است و پیشرفت آن بسیار خوب است. وی همچنین اعلام کرد این پروژه یکی از مهم ترین پروژه های استان و کشور بوده که از استانداردهای بالایی برخوردار است.

در این مراسم همچنین دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و دکتر مخبر مدیرعامل «هلدینگ نسیم سلامت پاسارگاد» چگونگی اجرا و میزان پیشرفت پروژه، هزینه های مرتبط با ساخت و سایر جزییات و نکات فنی و مربوط به ساخت بیمارستان 1000تختخوابی خاتم را تشریح کردند.

این بیمارستان به عنوان یکی از پیشرفته ترین مراکز ارائه همزمان خدمات پزشکی، درمانی و آموزشی، با برخورداری از بالاترین سطح استانداردهای درمانی و سلامت در سطح کشور، در جایگاه نخست توسعه سازمان یافته در نظام سلامت و آموزشی پزشکی قرار خواهد گرفت. این بیمارستان در زمینی به وسعت 100 هکتار و در جنوب غربی شهرستان قم در حال ساخت است که شامل کاربری های درمانی با احداث بیمارستان 1000تختخوابی خاتم، کاربری آموزش عالی با تأسیس دانشگاه علوم پزشکی و ظرفیت پذیرش سالانه 3هزار دانشجو و همچنین کاربری اقامتی و تفریحی با احداث هتل و ارائه خدمات گردشگری، سلامت و اسکان کادر درمانی و آموزشی است.

بیمارستان خاتم، دارای بخش های قلب و عروق، گوارش، ژنیکولوژی و زایمان، کودکان، ریه و بیماری های تنفسی، داخلی، مغز و اعصاب، غدد، ارتوپدی و تروما به همراه اتاق های جراحی، اورژانس، آندوسکوپی، آزمایشگاه، تصویربرداری، فیزیوتراپی، مراقبت های ویژه، دیالیز، کلینیک مراقبت های پس از جراحی، پزشکی هسته ای و پرتودرمانی خواهد بود و با همکاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی؛ 60درصد ظرفیت این بیمارستان با تعرفه دولتی فعالیت خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی