چهارشنبه, 16 اسفند 1396 - 07:51

درهشتمین گردهمایی روسای موفق شعب کشور رؤسای موفق شعب بانک انصار معرفی شدند

با توجه به نقش مهم رؤساي شعب بانك ها در موفقيت و پيشبرد استراتژي ها و اهداف عملياتي بانك ها در نيل به اهداف نهايي سياستگذاري پولي و بانكي، هشتمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک¬های کشوربه همت مؤسسه عالي آموزش بانكداري ايران و با معرفی روسای موفق شعب بانک انصار برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تبلیغات بانک انصار، درهشتمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور که با حضور معاون نظارتی بانک مرکزی، رییس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره بانک های کشور در ساختمان بانک مرکزی برگزار شد، از 10 رییس شعبه موفق بانک انصار تقدیر شد.

در این گزارش آمده است، تاکنون هشت دوره از گردهمایی مذکور از سال 1389 تا 1396 برگزار شده و با توجه به اهمیت موضوع ارزیابی عملکرد شعب بانک¬ها و مؤسسات اعتباری کشور در راستای اتخاذ تصمیم¬ های مناسب با شرایط روز و تحولات بازار، عنوان هشتمین گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک¬ های کشور «راهکارهای نوین در ارزیابی عملکرد شعب» تعیین شد.

در این گردهمایی به حائزین رتبه¬ های اول تا سوم رؤسای برگزیده، لوح ¬های تقدیر و تندیس ¬های افتخارونفرات بعدی لوح تقدیر اهداء شد. اسامی روسای موفق شعب بانک انصار به شرح زیر است:

عنایت اله یوسفی آمره- شعبه شهید کلاهدوزتهران

فتح الله صادقی – شعبه شهرقدس البرز

مهدی فضائلی – شعبه میدان جانباز مشهد

علیرضا فیضی – شعبه شهید آقابابایی تهران

فرهاد کاویانی- شعبه میدان ونک تهران

مهدی کیخا - شعبه مرکزی زاهدان

علی سلطانی - شعبه مرکزی مشهد

محمود فراستی - شعبه احمدآباد مشهد

غلامرضا قادری مطلق - شعبه مرکزی بوشهر

حمید اسماعیلی - شعبه جمهوری اسلامی یزد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی