جمعه, 11 اسفند 1396 - 17:09

در راستای جذب سرمایه برای استارت آپ ها / توسعه زیست بوم نوآوری در کشور

مرکز فن بازار ملی ایران به منظور جذب سرمایه برای استارت آپ های فعال حوزه آموزش با هدف توسعه زیست بوم نوآوری کشور هشتمین رویداد عرضه به سرمایه گذاران «استارت آپ دمو» را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران با اعلام این خبر گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبان ایده و استارت آپ ها با سرمایه گذاران است که در دو بخش عمومی (شامل ارائه استارت آپ ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارت آپ ها) برگزار می شود.

وی افزود: استارت آپ ها می توانند طی این رویداد به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند. سرمایه گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارت آپ ها را بررسی می کنند و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و. . . به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد.

قنبرپور یادآور شد: در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مرکز فن ‏بازار ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برای حضور در هشتمین رویداد استارت آپ دمو، ده ها استارت آپ اعلام تقاضا کرده بودند که در مرحله اول و پس از بررسی درخواست های واصله، تعداد ۱۰ استارت آپ برای ارائه آزمایشی انتخاب شد و در مرحله دوم و پس از ارائه حضوری این تیم ها، هشت استارت آپ برای حضور در رویداد نهایی شدند.

رئیس مرکز فن بازار ملی ایران گفت: این رویداد در روز ۱۲ اسفندماه ۹۶ از ساعت ۱۴ تا ۱۸ در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی با حضور سرمایه گذاران تخصصی این حوزه و استارت آپ های حوزه آموزش (در حوزه های آموزش آنلاین، سیستم های مدیریت یادگیری، آموزش فناوری، مدرسه های نسل آینده، ابزارهای مطالعه و...) به عنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی