یکشنبه, 17 دی 1396 - 09:43

نشست مدیرعامل بانک ملت و رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان

مدیرعامل بانک ملت در دیدار با رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، آمادگی این بانک را برای حمایت از برنامه های این ستاد اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، محمد بیگدلی در این جلسه که بهمن اسکندری معاون مدیرعامل، مسعود نصر اصفهانی مدیر امور بانکداری شرکتی و محمدرضا جنگجو رئیس اداره کل بانکداری شرکتی نیز حضور داشتند، گفت: حمایت از دانشجویان برای اعزام به عمره و عتبات عالیات، اقدام معنوی و ارزشمند و توفیقی الهی است که نصیب بانک ملت شده است.

او با اشاره به شروع همکاری بانک ملت و سازمان حج و زیارت در سال ۸۷ گفت: این بانک با رویکردی جدید همکاری با سازمان حج و زیارت را کلید زد که خوشبختانه مورد استقبال مدیران این سازمان قرار گرفت و به تبع آن، تعاملات فی ما بین افزایش یافت.

بیگدلی با تأکید بر اینکه بانک ملت کارهای بزرگی در راستای رونق اقتصادی و تولید و ایجاد اشتغال در کشور انجام داده است، افزود: همکاری و تعامل با سازمان حج و زیارت، یک اقدام معنوی و فرهنگی و متفاوت از سایر فعالیت ها است و کاری ماندگار محسوب می شود.

وی حمایت از اعزام دانشجویان به عمره و عتبات عالیات را اقدامی معنوی در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی بانک ملت عنوان کرد و یادآور شد: این کار بی تردید، ذخیره آخرت برای دست اندرکاران این بانک خواهد بود.

مدیرعامل بانک ملت خطاب به مسئولان ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اعلام کرد: ما در بانک ملت در حد توان در کنار شما خواهیم بود تا در این مسیر، پررونق تر از گذشته حرکت کنیم.

محمدرضا فقیهی، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان نیز با اشاره به اینکه بانک ملت در بین تعداد زیاد بانک های کشور، توفیق خدمت به دانشجویان زائر بیت الله الحرام و عتبات عالیات را کسب کرده است، گفت: بی تردید این موهبتی بزرگ است و کارکنان و مدیران بانک ملت در ثواب تک تک اقدامات انجام شده، شریک خواهند بود.

فقیهی با تأکید بر اینکه بدون حمایت ها و مساعدت های بانک ملت، دانشجویان قادر نبودند به راحتی به اماکن مقدسه مشرف شوند، تصریح کرد: انجام کارهای بزرگ نیازمند وجود انسان های بزرگ است و کارکنان بانک ملت با توانمندی، از عهده این مهم به خوبی برآمدند.

بهمن اسکندری، معاون مدیرعامل بانک ملت در امور بانکداری شرکتی و تجاری هم در سخنانی گزارشی از عملکرد این بانک در تعامل با سازمان حج و زیارت ارائه کرد و گفت: این همکاری در سه بخش عمره مفرده، عتبات عالیات و عمره مفرده دانشگاهیان و دانش آموزان انجام شده و بانک ملت در این راستا، سامانه های مختلفی را برای سازمان حج و زیارت، راه اندازی کرده است.

وی با بیان این نکته که بانک ملت از سال ۸۷ تاکنون ۱۱۲هزار فقره تسهیلات برای تسهیل اعزام زائران به عمره و عتبات ارائه کرده است، گفت: در سال گذشته ۲۵هزار نفر از دانشجویان با تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ تا ۱۵میلیون ریالی این بانک به عتبات عالیات اعزام شدند و در سال جاری هم ۲۰هزار نفر دیگر تا پایان سال مشرف خواهند شد.

به گفته وی، بانک ملت به صورت راهبردی در کنار سازمان حج و زیارت و ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان قرار دارد و این همکاری را وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود می داند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی