یکشنبه, 17 دی 1396 - 08:35

انتخاب مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری پارس آریان به عنوان مدیر شایسته ملی

علی اکبر امین تفرشی، مدیرعامل شرکت پارس آریان (هلدینگ سرمایه گذاری گروه مالی پاسارگاد) موفق به دریافت نشان مدیر شایسته ملی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پاسارگاد، در کنگره «مدیر شایسته ملی» که از سوی مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، مدیرعامل شرکت پارس آریان، به عنوان یکی از نخبگان مدیریت کشور، تندیس و لوح تقدیر «مدیر شایسته ملی» را دریافت کرد.

بر اساس این خبر، این مراسم با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین تعدادی از مسئولان و مدیران شرکت های برتر حوزه کارآفرینی، اساتید دانشگاه و دانشجویان برگزار شد. هدف از برگزاری نیز تجلیل از نخبگان مدیریت ایران، با در نظر گرفتن شاخص هایی مانند کارآفرینی، توسعه، ابتکار، خلاقیت و سابقه عملکرد موفق بود. همچنین در این کنگره سخنرانی ها و مقالاتی نیز در خصوص شیوه های توسعه و رونق کسب و کار و همچنین راه های رفع موانع موجود ارائه شد.

گفتنی است شرکت سرمایه گذاری پارس آریان (سهامی عام)، نخستین سنگ بنای ایجاد گروه مالی پاسارگاد، با هدف بسترسازی و راهبری فرآیند تشکیل یکی از بزرگ ترین گروه های مالی و اقتصادی کشور از طریق جذب سرمایه های مردمی و بخش خصوصی و به کارگیری آنها در فعالیت های متنوع و پربازده اقتصادی، با آرمان گام نهادن در مسیر اعتلای ایران اسلامی در تیرماه 1384 شکل گرفت و اکنون جایگاه یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های هلدینگ متعلق به بخش خصوصی در ایران را به خود اختصاص داده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی