چهارشنبه, 13 دی 1396 - 15:32

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو / نمایندگان منتخب ایساکو، جمعه ها هم خدمات می دهند

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، در راستای تکریم مشتریان و تسهیل در ارائه خدمات، از 8دی ماه تا پایان سال جاری، روزهای جمعه را نیز به شیفت کاری تعمیرگاه های منتخب این شرکت اضافه کرد.

به گزارش پرشین خودرو، رضا حسینی مدیرعامل ایساکو، با اعلام این خبر اظهار كرد: با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان و افزایش نیاز مراقبتی خودروها در این مدت و رفاه حال مشتریان گرامی، تا پایان سال جاری نمایندگی های منتخب به صورت دوره ای در روزهای جمعه نیز آماده ارائه خدمات خواهند بود.

وی افزود: طبق آمار سنوات گذشته، در این بازه زمانی که منتهی به تعطیلات نوروز نیز هست، میزان مراجعه هموطنان به نمایندگی ها برای دریافت سرویس های دوره ای و خدمات افزایش می یابد و به همین دلیل تمهیداتی اندیشیده شد که جمعه ها نیز بتوانیم پاسخگوی نیازهای خدماتی مشتریان شرکت ایران خودرو باشیم.

حسینی ادامه داد: بسیاری از مشتریان ما به دلایل مختلف در روزهای غیرتعطیل امکان مراجعه به نمایندگی ها را ندارند و بعضاً ورود به محدوده طرح ترافیک نیز برای این عزیزان دشواری هایی ایجاد می کند که با این برنامه نوین سعی بر آن داشتیم که دسترسی این هموطنان به خدمات تعمیرگاهی تسهیل شود.

مدیرعامل ایساکو در خصوص سایر طرح های خدماتی که در راستای رضایت مشتریان اجرایی شده به ارائه خدمت فوری در محل اشاره کرد و گفت: همانطور که مشتریان گرامی در جریان هستند، شرکت ایساکو نزدیک به یک سال است که طرح «اتوکلیک» را اجرایی کرده است که طی آن در صورت نیاز به دریافت خدمات مشتریان می توانند با یک کلیک، در زمان و محل مورد نظر خود، از خدمات شرکت ایساکو بهره مند شوند.

همچنین طی دو سال اخیر، تعداد شیفت های برخی نمایندگی های ایساکو از یک شیفت به دو شیفت و یا حالت شبانه روزی افزایش یافت تا شرکت ایساکو با دارا بودن نزدیک به 800 نمایندگی مجاز به عنوان گسترده ترین شبکه خدمات در سراسر کشور، به لحاظ زمان ارائه خدمات نیز در کشور پیشرو باشد.

وی در پایان گفت: شرکت ایساکو به صورت پویا و مداوم با برگزاری جلسه ها، کارگروه ها، نشست ها و پایش نحوه ارائه خدمات در نمایندگی ها، سعی در بهینه سازی و تسهیل حداکثری ارائه خدمات به مشتریان خود دارد و امید است، با ارائه طرح های نوین و کارآمد، بتوانیم همچنان شاخص رضایت مشتری خود را رشد دهیم و بهترین خدمات را به دارندگان محصولات ایران خودرو ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی