شنبه, 25 آذر 1396 - 12:03

خودروهایی که تا سال ۲۰۲۰ به بازار می آیند

خودروسازان بزرگ دنیا مانند آئودی، بی ام و، هیوندای و جنسیس به همراه دیگر بزرگان و حتی غول  فناوری اطلاعات اپل محصولات جذاب و قدرتمندی تا سال ۲۰۲۰ به بازار می فرستند.

به گزارش زومیت، علاقه مندان خودرو همیشه دوست دارند بدانند چه خودروهایی در آینده به بازار می آیند و چه ویژگی هایی دارند. گمانه زنی های زیادی درباره این موضوع وجود دارد و دلیل آن هم تعدد خودروسازهای بزرگ و تنوع محصولات است. تغییر رویه خودروسازهای بزرگ به سمت تولید خودروی خودران، خودروی الکتریکی و هیبریدی و نیز ورود غول های فناوری مانند اپل به عرصه تولید خودرو از اتفاقاتی است که در سال های اخیر در حوزه خودرو رخ داده و به همراه آن باعث پیشرفت بیشتر خودروسازی دنیا شد.

افراد زیادی دوست دارند بدانند خودروسازان مطرح دنیا مانند هیوندای، کادیلاک، آئودی، بی ام و و حتی اپل چه محصولاتی در دوسال آینده به بازار خودرو می فرستند؛ پیش از این لیست هایی در مقاطع مختلف به اشتراک گذاشته شده بود که در آن به برخی خودروها اشاره شد ولی این لیست ها همیشه در معرض تغییر هستند.

در این مقاله تمام اطلاعاتی که می توانیم در دو سال  آینده در حیطه خودروها، شاسی بلندها و وانت ها پیدا کنیم، جمع آوری شده است. لیستی کوتاه اما جذاب که با انتخاب های جدید و هیجان انگیز برای خریداران همراه خواهد بود.

برخی از این خودروها طراحی مجدد شده اند، برخی مدل هایی کاملا جدید هستند و برخی نیز با تفاوت هایی نسبت به مدل های قبلی روانه بازار می شوند. اغلب این خودروها مدل سال ۲۰۲۰ هستند یا تا سال ۲۰۲۰ در تقویم اجرایی شرکت های مطرح برای تولید گنجانده شده اند. البته با وجود دسترسی به بهترین اطلاعات، این معلومات پیش بینی هستند و ممکن است در طول زمان تغییر کنند.

به عبارت دیگر، تا زمانی که این خودروها وارد نمایشگاه فروش خودروی این شرکت ها نشوند هیچ کدام از پیش بینی ها رسمی نیستند. پیش بینی شده است که سال ۲۰۲۰ بسیار پربار و جالب خواهد بود و خودروهای جذابی در این سال به بازار وارد خواهند شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی