دوشنبه, 13 شهریور 1396 - 10:21

عرضه گوشی آنر با هوش مصنوعی در سال ۲۰۱۸

مدیر  برند آنر اعلام کرد که سال آینده  (۲۰۱۸) یک گوشی هوشمند پرچمدار مجهز به هوش مصنوعی از سری آنر وارد بازار خواهد شد. 

به گزارش زومیت، روز گذشته ریچارد یو، مدیرعامل شرکت هوآوی، در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ از تراشه پرچمدار کرین ۹۷۰ رونمایی کرد؛ این مدل، نخستین تراشه ای محسوب می شود که از هوش مصنوعی  (AI) هم بهره می برد. در همین راستا جورج ژائو، رئیس شرکت آنر اعلام کرد که قصد دارد سال آینده میلادی، یک گوشی پرچمدار مبتنی بر این تراشه وارد بازار کند.

آنر یکی از شرکت های تابعه هوآوی محسوب می شود و به همین دلیل، گوشی های این شرکت معمولا از قطعات ساخت هوآوی استفاده می کند. این موضوع سبب می شود که هزینه تولید سخت افزار و نرم افزار آن پایین بیاید و گوشی هایی با ارزش خرید بالا وارد بازار کند. این استراتژی در سال ۲۰۱۸ هم تغییر نخواهد کرد.

در مصاحبه وب سایت AndroidPIT با ژائو در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷، مشخص شد که این شرکت قصد دارد مدل آنر وی ۱۰ را سال آینده، با تراشه کرین ۹۷۰ و رابط کاربری EMUI 6  (مبتنی بر اندروید ۸)، وارد بازار کند. این ترکیب سخت افزاری و نرم افزاری، دقیقا شبیه پرچمدار آینده هوآوی، یعنی میت ۱۰ است. 

آنر وی ۱۰ قرار است اوایل سال آینده میلادی به صورت رسمی معرفی شود. البته گوشی های آنر که پسوند «V» را یدک می کشند، تنها در بازار چین عرضه می شوند؛ بنابراین احتمالا مدتی پس از معرفی، مدل جهانی آن هم با نام آنر ۱۰ عرضه خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی