چهارشنبه, 08 شهریور 1396 - 10:41

شاسی بلند هیبریدی با فناوری آلمانی در راه ایران

اولریخ والکر، مدیرعامل گروه خودروسازی بورگوارد اعلام کرد محصولات هیبریدی و شاسی بلند این برند، در راه ایران هستند.

به گزارش زومیت، مدیران بورگوارد، محصولات خود را هماهنگ با استانداردهای آلمان معرفی می کنند، اما ادعا می کنند که می توانند با فناوری های مدرن تولید در چین، قیمت نهایی را کاهش دهند. اولریخ والکر، مدیر بورگوارد معتقد است، خودروهای این شرکت از محصولات کره ای و ژاپنی گران تر خواهند بود، اما مثل محصولات ساخت فولکس واگن، با قیمتی کمتر از بی ام و عرضه می شوند.

نسل جدید تولیدات خودرو تحت عنوان BX7 و BX5 جوایز متعددی در بخش طراحی، ایمنی و تکنولوژی در عرصه جهانی به خود اختصاص داده اند.

اولریخ والکر به تاز گی اعلام کرده است که این برند با احیای تاریخ درخشان خود و با بهره گیری از لقبی که رسانه ها به تولیدات آن داده اند یعنی «لوکس دست یافتنی»، به زودی تبدیل به یکی از قطب های بزرگ تولید نسل جدید شاسی بلندها در اروپا خواهد شد و ایران نیز یکی از بازارهای مهم و گسترده برای عرضه این خودروها خواهد بود.

مدل های هیبریدی و الکتریکی این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم به ایران وارد می شوند. قطعات به کار رفته در این خودرو ساخته شرکت بوش آلمان است و بهترین طراحان خودروهای لوکس جهان طراحی اتاق و بدنه آن را بر عهده داشته اند.

این خودروها با وجود ویژگی های فنی و ظاهر منحصر به فردی که دارند از قیمت مناسبی برخوردار هستند، به همین دلیل رسانه های جهان محصولات این شرکت را لوکس های دست یافتنی توصیف می کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی