سه شنبه, 17 مرداد 1396 - 16:31

صفحه رسمی اپل در اینستاگرام ایجاد شد

دیروز صفحه ی رسمی شرکت اپل در اینستاگرام ایجاد شد. این صفحه تنها قرار است عکس های ثبت شده با گوشی های آیفون را به نمایش بگذارد.

شرکت اپل که چندان در شبکه های اجتماعی فعال نیست، بالاخره صفحه ی رسمی خود را در شبکه ی اجتماعی محبوب اینستاگرام ایجاد کرد. در این صفحه، برترین تصاویر و ویدئوهای گرفته شده با گوشی های آیفون، به معرض نمایش درمی آید. تصاویر گرفته شده با گوشی های آیفون که در کمپین Shot on iPhone شرکت داشته اند، در این صفحه به همراه عکاسشان معرفی می شود.

برای این شرکت در این کمپین، باید تصاویری را که با آیفون ثبت کرده اید، در صفحه ی اینستاگرام خود و با هشتگ ShotoniPhone# به اشتراک بگذارید؛ البته دقت کنید که باید تنظیمات حساب اینستاگرام خود را در حالت عمومی قرار دهید. اپل اعلام کرده است که این صفحه تنها به کاربران تعلق دارد و گالری تصاویر و عکس های تبلیغاتی محصولات این شرکت، در آن منتشر نخواهد شد.

حساب کاربری رسمی اپل در زمان نگارش این خبر و تنها یک روز پس از ایجاد، از مرز ۳۰۰ هزار فالوور عبور کرد؛ بنابراین انتظار می رود که با توجه به محبوبیت این شرکت، صفحه ی اینستاگرام اپل به یکی از پربازدیدترین و محبوب ترین صفحات این شبکه ی اجتماعی تبدیل شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی