یکشنبه, 12 دی 1395 - 08:00

همایش مدیریت چند ملیتی، برند ایرانی، اعتبار جهانی برگزار شد

همایش مدیریت چند ملیتی، برند ایرانی ، اعتبار جهانی با رویکرد ورود به بازارهای جهانی ، به همت شرکت تجارت جهانی شتاب، جهت ایجاد محتوا در فضای مجازی و شبکه های خبری و اجتماعی به زبان های فارسی و انگلیسی ، در تالار سعدی مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت جهانی شتاب، این همایش باحضور اساتید برجسته و جهانی مدیریت و برندینگ  از اعضای شورای علمی سازمان تجارت جهانی علائم تجاری و نماینده محترم اتحادیه اروپا و با حضور ریاست محترم کمیته علمی آکادمی برند ایران  و مدیران و نمایندگان شرکت ها و سازمانها از سراسر کشور برگزار گردید.

در این همایش، اساتید به واکاوی موانع و مشکلات موجود بر سر راه ورود کالاها و خدمات ایرانی به بازارهای بین المللی و بیان راهکارهای عملیاتی درجهت نهادینه کردن نام و نشان برندهای کشور در سطح جهانی پرداختند.

در این مراسم از مدیران و تعدادی از فعالان اقتصادی موفق چون دکتر جعفر صالحی، دکتر ابراهیم اندرخورا، دکتر علی پرویزی زاده، مهندس یاسرشریعتی، دکتر سیداحمد حسینی، آرش اکبری، سیدمجید حسینی، کمال رفیعی، حمید رضا امیدبیگی و خانم دکتر زهرا پیشانی دار به پاس سال ها خدمات ارزنده و تلاش در راستای اعتلای ایران اسلامی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی